01 October 2009

Haiguslehel nokitsemine

Tere üle pika aja! Olen sel nädalal haiguslehel ja täitsa tubane. Seega jäi päris palju aega nokitsemiseks. Minu lemmikuteks said kohe traadiväänamise tulemusel valminud kõrvarõngad:
ning heegeldatud ja hiljem nats kokku surutud pross:Esimest korda tegin ka mitmerealise punase sasipuntra, millega tegelikult 100% rahul ei ole, aga eks ta ootab oma aega, et parandusse minna. Siin aga minu ühe päeva looming kõik koos:Traadist keerutatud/väänatud mustade klaashelmestega kõrvarõngad; hõbetraadist heegeldatud pross punaste klaashelmestega; eelpainutatud traadile mustadest klaashelmestest valmistatud käevõru; kaelakee tamiilile kinnitatud punastest klaas- ja plastmasshelmestest ning traadist väänatud pärlitest kokku pandud ülipikk must-tumelilla-tumesinine kaelakee, mida annab ka 3 korda ümber kaela sättida :)

Musta ülipikka keed olid juba tükk aega plaaninud valmistada, nüüd jõudsin teostuseni ja jäin esialgu ka rahule - midagi mõnusat nii teksade kui ka koolis viigipükste ja pluusiga kandmiseks.

No comments: