24 June 2015

Arengud mitte-õmblemise rindel

Õmblusjutte ja tehtud töödest mul sel korral pilte näidata pole. Maikuu olen ikka veel "võlgu" Õmblen endale 2015 projekti osa, juuniga pole isegi alustanud. Sel kuul on olnud hoopis teistsuguseid tegemisi küllaga: ülikooli kevadsess on edukalt üle elatud ja mõni viinamari oli õite magus (seda eriti peale magamata ööd...). 

Kooliga ma enamasti tegelesingi. Lisaks hakkas meie pere sünnipäevatrall pihta. Seep' see on kui kõik vähid ;) Jaanipäev takkaotsa. Nüüdseks on ka kõiksugu õmblusnurga kolimist edasi lükkavad vabandused otsa saanud ja seega tegin täna oma kirjutuslaua kabinetis tühjaks. Päris üllatav oli avastada, et kõik laua sahtlites olnud asjad mahtusid ilusti mu kapi riiulitele (miks need seni küll tühjana seisid?) ja kirjutuslaud ise sai juppideks võetud. Keegi hea inimene võiks selle nüüd Osta.ee-st ära osta ja minema viia. Kus ma edaspidi endale arvutinurga-kirjanurga teen, alles mõtlen. Õnneks ma seda eriti ei kasutanudki.

Seega operatsioon Lapse tuba lapse toaks sai alguse. Saab korralikult kõiksugu õmblusnodi, lõngad, ajakirjad, raamatud, pitsid, satsid jms üle vaadata, sorteerida ja teise tuppa tassida. Mu suur sinine õmbluslaud mahub sinna ilusti ära, kummuti ja sahtliboksi osas pean alles rehkendama hakkama. Kabinetis saab olema vähem ruumi laiutamiseks kui praegu. Kahjuks või õnneks? Kes seda teab.

Loodan väga, et nädalaga olukord stabiliseerub ja hiljemalt juuli alguses on mul miskit ka ette näidata. Uuest õmblusnurgast saavad ka pildid üles kui kõik oma kohale sätitud. Tõenäoliselt koos ühe NII hea uudisega :P

Ilusat suve!

No comments: