17 July 2015

Vaikuse hetked

Masinate taga valitseb vaikus. Vaid korraks sai äärestusmasin sisse lülitatud, et niidistamist näidata. Mööbel ja masinad on kolitud, kuid uus õmblusnurk pole õmblema veel kutsunud. Eks oma roll ole ka puhkusel, kodust eemal olemisel, sünnipäevade rallil...

Sibulad, võõrasemad, mugulbegooniad jne

Sel kevadel olen hoopis väga rohenäpp olnud. Mul on rõdul kasvamas füüsalid, pisikesed tomatid, üks suvikõrvits ning hulk pipraid, mille jaoks sai isegi venna ja abikaasaga koostöös väike "kasvuhoone" ehitatud. Piprad nimelt ei tahtvat tuult. Paar-kolm toalille sai ka jälle suveks rõdule viidud, ehk saavad piisavalt kosutust ja rõõmustavad talvel mind õitega.

Murulauk ka omalt rõdult võtta! :P

Otsi pipraid.

Udune ülevaade

Õmblemise juurde tagasi tulles - mai ja juuni Õmblen endale projektid on plaani võetud, juuli oma ootab järge. Kanga ostmisega olen kõvasti patustanud, samuti on mu koju ilmunud kaks Ottobre lasterõivaste numbrit, Ottobre naiste number ja kaks Burdat. Õmblemata ajakirjade arv seega pigem tõusujoonel.

Järeldus - tegudele! Vihmased ilmad peaksid soosima õmblemist :)

2 comments:

Õmblusmamsel said...

Ah et aednikuks ja ajakirjakollektsionääriks. Ela ikka õmblusnurka kiiresti sisse. Tegelikult on aednik ka päris tore olla, kuigi minu kaktused hakkavad juba korteris janusse surema. Aknalauatomatist rääkimata.

sillulullu said...

Sul suhteliselt ruumikas rõdu. Meil vaid 1,2x2,6 cm, mis on üpris tilluke. Taimed on küll ilusad! Õmblusnurka sooviks juba näha :)