04 July 2016

Juuli teine ;)

Ma olen nüüd hoos. Eilset jalgpalli oli kurb vaadata, seega õmblesin samal ajal endale särki. Vähemalt midagi toredat õhtus. Krista käsul on selle postitusega kaks postitust kuus nõue ka täidetud. Järgmine tuleb siis augustis ;)


Kangad: mõlemad tellitud Disainkangaste koostellimiste grupist. Ma olen mõlema kangaga väga rahul!
Lõige: Burda ümbrikulõige nr 6910. Ausalt öeldes oli kaelus liiga kitsas ja pluus veidi pikk. Ehk oleks pidanud rohkem külgedelt krookima, kuid ma ei taha liialt kangast kõhu peale.
Kulunud aeg: paar tundi. Lihtne lõige, lihtne õmmelda, kiire tulemus. Ainult kaksiknõelaga ei tahtnud masin leppida - miskipärast kiskus muudkui vasakule.
Kannan jällegi igapäevaselt. Mõnus vähe jahedamal päeval selga visata ja siis poistega mänguväljakuid pidi liikuda :)


Kangad: kirju ikka tellitud Disainkangaste koostellimiste grupist. Natuke on seda veel alles, tervet särki välja ei tule, kuid natuke ilmet saab mõnele hallile või sinisele lisaks anda küll.
Lõige: Ottobre 2/2013 number 2. Sain ajakirja Isetegija foorumi raamatulaadalt. Aitäh Triinele! Seal numbris on päris mitu lõiget, mida tahaks läbi õmmelda. Uued särgid sama lõike järgi on juba välja lõigatud, eks näis milllal need kokku aetud saab.
Kulunud aeg: Prantsusmaa-Islandi mängu esimene pool ja natuke vaheaega :) 
Kannan: tõenäoliselt igapäevaselt. Kohe hea tunne, et kapis korralikke igapäevaseid särke jälle paar tükki juures.

Peaks nende särkide kõrvale nüüd mõned lühkarid ka õmblema, saaks ise ka mänguväljakul turnida :P

No comments: