02 September 2020

Itch to Stitch Antrim kleit

Itch to Stitch andis eile välja ühe uue ilusa lõike - faux wrap dress ehk vale-hõlmik kleit (äkki on nii?) nimega Antrim. Mul oli õnn olla jälle testijate tiimis ja ma olen enda kleidiga marurahul.

 

Sobis ka matkamiseks!

Õmblesin kleidi viskoosi, polüestri ja elastaani seguga kangast, mille ostsin Cara Moda kangamüügipäevalt äkki eelmine aasta. Kapis igatahes see ootas ja sobis nüüd ideaalselt. 

Antrimi kleidi lõige on eest nö vale-hõlmik, taljel on võimalus kasutada kroogitud või krookimata detaili ja seelik on poolratasklošš. Mõlemas küljeõmbluses on taskud, mis on ühtlasi ka talje detailidesse kinnitatud ja tänu sellele ei venita külgi alla. Talje detailid on voodriga, ülejäänud kleit ilma. Ainult hõlmaääred on kandiga (voodriga) lõpetatud. 

 

Neitvuori matkarajal

ITS-i lõiked on nüüd ka suuremates suurustes olemas ja Antrimi kleidi lõige läheb kuni vööümbermõõdu 138 cm-ni välja. Lisaks on sellel trikotaažkleidil ka erinevad rinnakorvisuurused olemas - väga hea asi nii suurema kui väiksema rinnakorviga naiste jaoks.


Ma tahaks teha ühe sügiseks ja talveks sobiva kleidi ka sama lõike järgi. Varrukaid peab võibolla pikendama, aga see on lihtne. Tegelikult olin peaaegu juba teist suvist varianti ka välja lõikamas. Eks näeb, kas saab tehtud või mitte :) Igal juhul - imeline lõige! Mine vaata ise Itch to Stitch leheltNo comments: